Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Kot - nowy burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego

Utworzony przez z Mca, 30 listopada 2014 r. o 23:25
Rozwinie się szczególnie intensywnie gdy Wipasz będzie zatrudniał ludzi przez agencję. A ile zyska środowisko ..
Wipaszu wszycy mają umowe o prace a nie przez agencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za analfabeci pracują w tym wipaszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za analfabeci pracują w tym wipaszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wipasz to pisz,mądralo wielką literą.Analfabeto wtórny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba miałeś pałę z polskiego i nie wiesz jak stosuje się dużą literę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużą to znaczy według ciebie 15 cm.czy więcej wtórny analfabeto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba miałeś pałę z polskiego i nie wiesz jak stosuje się dużą literę. 
Nie masz gościu racji.Wipasz to nazwa własna firmy i zawsze piszesz  wielką literą i w cudzysłowie-:"Wipasz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wipaszu wszycy mają umowe o prace a nie przez agencje.
Już w tym wpisie matoł zjadł w bo W "Wipaszu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej jak się jest analfabetą pierwotnym. I nie było użycia nazwy zakładu, wtedy duża litera, gdyby sugestia szła do zakładu, a tu chodzi o błędy w pisowni, bo nie każdy musi wiedzieć, że WIPASZ to firma. Warszawa - miasto, warszawa - auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wipasz to firma ,a wipasz to co mądralo?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej jak się jest analfabetą pierwotnym. I nie było użycia nazwy zakładu, wtedy duża litera, gdyby sugestia szła do zakładu, a tu chodzi o błędy w pisowni, bo nie każdy musi wiedzieć, że WIPASZ to firma. Warszawa - miasto, warszawa - auto.
Lecz sie matołku bo aż przykro  czytać,jakie zasady gramatyki wymyślasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą same sukcesy.Liczymy na burmistrza i pomagajmy w miarę możliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak narazie pierwszy sukces rodzi się w smrodzie i dzieleniu społeczeństwa na to przed i za torami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pożegnaliśmy dyrektora MOKu. Czekamy na nowego, szkoda tylko, że też będzie z nadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy będzie lepszy od ustępującego! Wraz z jego odejsciem kończy się 7 chudych lat dla międzyrzeckiej kultury, a zaczyna się 7 tłustych - miejmy nadzieję!!! Trzymam kciuki za nowego Dyrektora! A czy ktoś może wie kiedy odbęda się tegoroczne Dni Międzyrzeca i kto bedzie ich gwiazdą (mam nadzieję, że nie będzie Disco Polo?!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy będzie lepszy od ustępującego! Wraz z jego odejsciem kończy się 7 chudych lat dla międzyrzeckiej kultury, a zaczyna się 7 tłustych - miejmy nadzieję!!! Trzymam kciuki za nowego Dyrektora! A czy ktoś może wie kiedy odbęda się tegoroczne Dni Międzyrzeca i kto bedzie ich gwiazdą (mam nadzieję, że nie będzie Disco Polo?!).
taaa   Stacho wystąpi i zaśpiewa "Mój przyjacielu, jak wyrazić to co czuje... Jak wytłumaczyć , czym jest dla mnie przyjażń Twa ($$) Dałem Ci ubojnie, dałem Ci smród..... Dałem gitarę, dałem samochód.... (dużo samochodów z padliną)....itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto do cholery podszywa się pod Gagę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kolejce po etat czeka wierny ''siurek'' Olesiejuk no chyba że zostanie prezesem Huraganu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie dyrektorem mok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie dyrektorem mok?
Stacho Lesiuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...